0

Про нас

Головна Про нас

Вже понад 5 років наша команда проектує і виготовляє інверторні інкубатори, добре відомі як в України, так і за її межами. Нам відомо про птахівництво абсолютно все, саме тому десятки тисяч господарств в Україні і за її межами довірили делікатний процес інкубації саме обладнанню Теплуша™.

ІСТОРІЯ

Історія компанії Теплуша™ почалась у 2016 році, коли ми вирішили створити інноваційно нові інкубатори для вирощування здорового поголів’я птахів з яєць.

Ми – молода українська торгова марка, добре відома далеко за кордоном, адже наше обладнання використовують вже понад 40 000 господарств в Україні та поза її межами, в тому числі і в країнаї Європейського Союзу. Наші виробничі потужності та проектний підрозділ розташовані в Харкові.

Наші вітчизняні та іноземні партнери довіряють делікатний процес інкубації саме нам. Ми намагаємося зробити процес інкубації якомога легшим та більш автоматизованим, наші інкубатори мають вентилятори для рівномірного розподілення тепла, автоповорот яєць, датчик вологості для контролю процесу.

КОМПАНІЯ В ЦИФРАХ

Вже понад 5 років ми проектуємо і виробляємо першокласні інкубатори. .

Продукція Теплуша™ експортується в багато країн, в тому числі і в країни Європейського Союзу.

Теплуша™ – національний виробник. Наші проектний підрозділ і виробничі потужності розташовані в Харкові.

Вже понад 40 000 господарств во всьому світу використовують наші вироби для інкубації птахів.

Ми приділяємо значну увагу якості продукції, тому впровадили жорстку систему контролю кожного етапу виробництва інкубаторів.

СЛОВО ЗАСНОВНИКА

Теплуша™– молода компанія, яка швидко розвивається. За більш ніж 5 років ми досягли визнання на вітчизняному та міжнародному ринках, наші інкубатори використовуються у більш ніж 40 000 підприємств, у тому числі і в ЄС. Наші клієнти задоволені якістю та рівнем обслуговування інкубаторів Теплуша™ та радять його іншим.

Ми дуже цінуємо задоволені відгуки наших клієнтів, адже основна ціль нашої компанії – полегшити кропіткий процес інкубації, зробити його автоматизованим та контрольованим. Саме завдяки відданості та кваліфікації наших спеціалістів, високій якості продукції ми швидко здобули хорошу репутацію та високий рівень довіри, які намагаємось підтримувати щодня. Сподіваємось і надалі радувати наших клієнтів інноваційними рішеннями для покращення процесів інкубації та підвищення продуктивності.

<br />
<b>Warning</b>:  Illegal string offset 'url' in <b>/home/cx281829/euro-teplusha.com/www/wp-content/themes/teplusha/page-about.php</b> on line <b>100</b><br />

З повагою,
Михайло М.